Ziemassvētku sajūta Kurbadā!

Tuvojoties maģiskajam Ziemassvētku laikam, Kurbads ofiss ieguvis patiesu pasaku meža veidolu dekoratores Meža Evas skatījumā, sadarbībā ar uzņēmuma personāla daļu.
Par burvīgajām Ziemassvētku dekorācijām meža tēmā ofisā rūpējās Meža Eva: “Pirmo reizi ienākot ofisā, pārņēma sajūta, ka šeit viss ir dzīvs, un šo jau esošo dzīvīgumu var vēl papildināt ar saknēm, īsākiem un garākiem zariem, ar dzīvām lietām, nevis ko mākslīgu un sterilu. Šķita, ka pats ofiss konkrēti rāda – kur un kam jābūt. Dzīvīguma sajūta radās no ofisā esošās auras un cilvēkiem, vēlējos šo izjūtu vēl pastiprināt. Jāatzīst, ka pirmo reizi savā darbībā saskāros ar mucām, bet tās šeit ļoti organiski iederas. Dekorācijas varētu apzīmēt ar epitetu stabils vīrišķais ar viegli manāmu sievišķo pieskārienu.”
“Es priecājos par mūsu tikšanās mirkļiem – spilgti parādās sajūta par saderīgumu, lietu izpratni un gaumi. Tikšanās ar Evu nemaldīgi atnesa pasaku meža burvību mūsu birojā,” par tikšanos ar dekoratori Evu stāsta Kurbads personāla daļas pārstāve Lāsma Pikāne.
Ziemassvētku svētku sajūta uzburta!