Mēs piedāvājam

Jau vairāk nekā 25 gadus droši un precīzi transportējam automašīnas. Šajos gados, balstoties uz klientu vēlmēm un prasībām, esam ieviesuši arī citus pakalpojumus, kas mūsu klientiem sniedz papildu komfortu un drošību. Tos nodrošina mūsu komandas speciālisti vai sadarbības partneri, kurus esam rūpīgi izvēlējušies.

Ko mūsu klienti vērtē visaugstāk

Liela daļa mūsu komercklientu ir ilggadēji mūsu sadarbības partneri, kas augstu vērtē mūsu komandas spēju nodrošināt viņu uzņēmuma vajadzībām un specifikai atbilstošus risinājumus. Pēdējos gados par mūsu pastāvīgajiem klientiem ir kļuvuši arī daudzi ekskluzīvu, retro un sporta automašīnu īpašnieki, kas vēlas vienuviet saņemt augstas kvalitātes automašīnu transportēšanas pakalpojumus.

Izcila cenas un

kvalitātes attiecība

Laicīga automašīnu

piegāde

Augsta līmeņa

apkalpošana

Individuāli risinājumi

Pilna spektra automašīnu transportēšana

Klienti mums uztic arvien vairāk procesu pirms un pēc automašīnas transportēšanas! Piedāvājam plašu ar automašīnas sagatavošanu, uzglabāšanu u. c. saistīto pakalpojumu klāstu.

Automašīnu transportēšana

Mūsu pamatpakalpojums ir automašīnu transportēšana gan Latvijas teritorijā, gan Eiropas Savienības un NVS valstīs. Nodrošinām plašu iespēju klāstu, tostarp individuālus risinājumus.

Image

Individuāla pieeja katram klientam

Uzņēmumiem piedāvājam automašīnu piegādi no ražotāja līdz pārstāvim, privātpersonām - no pārstāvja līdz mājas durvīm.

Image

Virsbūvju defektu novēršana

Šis pakalpojums ļauj bez krāsošanas operatīvi veikt automašīnu virsbūves remontdarbus (izlīdzināt iespiedumus, novērst defektus), saglabājot automašīnas oriģinālo krāsojumu. Īpaši specifiskos gadījumos iesaistām sadarbības partnerus, kas ir specializējušies kāda konkrēta defekta novēršanā. Virsbūvju defektu novēršanu nodrošinām visu veidu automašīnām.

Image

Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta

Ir iespēja savu automašīnu atstāt drošībā mūsu vaļējā vai slēgtā autostāvvietā gan uz dažām dienām, gan vairākiem mēnešiem. Mūsu stāvvietas tiek apsargātas.

Image

Transportējamo automašīnu apdrošināšana

Ne katrs bojājums, kas rodas pārvadāšanas laikā, ir uzskatāms par pārvadātāja atbildību CMR izpratnē. Konvencija paredz, ka pārvadātājs tiek atbrīvots no atbildības, ja kravas bojājums radies tādu apstākļu dēļ, no kuriem pārvadātājs nevarēja izvairīties, tāpēc iesakām veikt transportējamo automašīnu papildu apdrošināšanu.

Image

Automašīnu tīrīšana un mazgāšana

Vai vēlaties, lai jūsu automašīna nonāk galamērķī nevainojamā izskatā? Nodrošinām jūsu automašīnas virsbūves mazgāšanu, skalošanu vai pulēšanu, kā arī salona ķīmisko tīrīšanu pirms transportēšanas uz galamērķi vai pēc transportēšanas uz Latviju/ Rīgu.

Image

Tehniskās apskates veikšana

Piedāvājam veikt privātās automašīnas tehnisko apskati jūsu vietā! Norādītajā vietā un laikā uz mūsu evakuatora uzkrausim automašīnu, aizvedīsim to uz tuvāko CSDD tehniskās apskates staciju un iziesim tehniskās apskates pārbaudi, pēc kuras nogādāsim jūsu automašīnu atpakaļ uz norādīto adresi.

Image

Automašīnas pirmspārdošanas pakalpojumi

Sagatavojam automašīnas pārdošanai, veicot virsbūves mazgāšanu, skalošanu un/vai pulēšanu, salona ķīmisko tīrīšanu, motora mazgāšanu, kā arī automašīnas virsbūves attīrīšanu no uzlīmēm. Mūsu speciālisti var novērtēt katras automašīnas stāvokli, lai piedāvātu risinājumus jūsu automašīnas sagatavošanai pārdošanai.

Image

Kvalitātes pārvaldība un bojājumu administrēšana

Automašīnas vizuālā pārbaude notiek katru reizi pirms uzkraušanas - tiek uzņemtas fotogrāfijas, bet visa informācija tiek atzīmēta CMR, kā arī pēc transportēšanas - lai pārliecinātos, ka ceļā nav radušies bojājumi. 2010.gadā "Kurbads" saņēma kvalitātes pārvaldības sistēmas sertifikātu, bet 2016.gadā - jauno kvalitātes pārvaldības sistēmas sertifikātu ISO 9001:2015, kas klientiem garantē pasaules līmeņa preču kvalitāti un servisu, bet uzņēmumam - iespēju veiksmīgi piedalīties dažādos konkursos.

Image

Automašīnu pretrūsas apstrāde

Veicam pretrūsas apstrādi vieglajām un apvidus automašīnām, kā arī komerctransportam. KURBADS PDI servisa centrs rūpējas par automašīnu pirmspārdošanas sagatavošanu. Ejot līdzi laikam, piedāvājam automašīnām veikt profesionālu antikorozijas apstrādi ar Mercasol materiāliem gan jaunām, gan lietotām automašīnām. Pretkorozijas apstrādi veicam arī Jūsu jaunajai automašīnai pirms nogādes uz dīleru centru.