Automašīnu pretrūsas apstrāde

Kurbads ir lielākais autotransporta loģistikas uzņēmums Baltijā, kurš saviem klientiem piedāvā veikt profesionālu pretrūsas apstrādi PDI servisa centrā ar Mercasol materiāliem un tehnoloģiju. Kurbads pretrūsas apstrādi veic vieglajām un apvidus automašīnām, kā arī komerctransportam. Antikorozijas apstrādes realizēšanai nav nepieciešami papildus urbumi automašīnas virsbūvē, grīdā, vai citās detaļās. Pretrūsas materiāls ar augstspiediena palīdzību tiek uzklāts uz visas automašīnas apakšas, iepriekš nosedzot un demontējot detaļas, kuras nav nepieciešams apstrādāt. Automašīnas apakša pēc pirmās apstrādes kārtas tiek noklāta ar aizsargslāni, jeb pretšķembu materiālu. Transportlīdzekļu apstrāde tiek veikta, vadoties pēc ražotāja izstrādātām metodiskām veidlapām, kurās norādīti tehnoloģiskie punkti virsbūves iekšējo paneļu apstrādei.

Pretrūsas apstrādes process

1

Pirmais etaps

  • Tiek demonteti paspārņi un nepieciešamās aizsargdetaļas. Tas palīdz piekļūt vietām, kur metāla rūsēšana ir viena no aktīvākajām.

  • Tiek veikta rūpīga auto šasijas mazgāšana, dobumu skalošana.

  • Rūsas tīrīšana un apstrāde pec nepieciešamības, attīrot visas virsmas no netīrumiem, eļļas, sāļiem un rūsas.

2

Otrais etaps

  • Tālākais apstrādes process turpinās tikai tad, kad automašīnas grīda ir pilnībā izžuvusi.

  • Pirms pretkorozijas līdzekļu uzklāšanas ar gaisa spiedienu tiek izpūsti pēdējie netīrumi.

  • Seko motortelpas un vāka apstrāde ar tam speciāli paredzētu vasku.

3

Trešais etaps

  • Dobumos tiek izsmidzināts pretkorozijas aizsarglīdzeklis, kas pārklāj iekšējās metāla virsmas un neļauj rasties rūsai.

  • Transportlidzekļa virsbūves apakša tiek pārklāta ar pretkorozijas aizsarglīdzekli, kas satur alumīnija pūlveri. Tas pasargās virsbūvi no šķembu radītajiem bojājumiem un neļaus rasties rūsai.

Skandināvijas pieredze

Līdzīgi kā Skandināvijā, mēs aicinam auto dīlerus un importētājus veikt šo apstrādi pirms jaunais auto tiek nodots klientam. Ziemeļvalstīs klimatiskie apstākļi ir ļoti līdzīgi un lielākā daļa autoražotāju ir atzinuši un akceptējuši veikt Mercasol pretrūsas apstrādi tieši jaunām automašīnām. Klientiem iesakām veikt šo apstrādi uzreiz pēc jaunā auto iegādes, kamēr rūsēšanas process vēl nav sācies, lai dotu maksimālu pretrūsas aizsardzību daudzu gadu garumā.

Garantija 16. gadu garumā

Ja automašīnai izdaram pirmo pilno pretrūsas apstrādi līdz divu gadu vecumam, tad no Biedrības puses izsniedzam Garantijas sertifikātu un nodrošinam garantiju 16 gadu garumā. Ja būs radušies kādi rūsas bojājumi garantijas laikā, tad visus izdevumus, kas saistīti ar remontu, detaļu maiņu vai krāsošanu segsim no garantijas fonda līdzekļiem.

Piesaki antikorozijas apstrādi zvanot +371 20373999

Demontēšanas process

Sagatavošana apstrādei

Antikorozijas apstrāde