Automašīnu pretrūsas apstrāde

Kurbads loģistikas un servisa centrā tiek veikta automašīnu novertēšana un apkope. Servisa centrs (PDI) rūpējas par automašīnu pirmspārdošanas sagatavošanu. Ejot līdzi laikam, servisa centrs papildina savu pakalpojumu klāstu un sniedz klientiem aktuālāko - profesionālus antikorozijas apstrādes pakalpojumus. Kurbads pretrūsas apstrādi veic vieglajām un apvidus automašīnām, kā arī komerctransportam. Antikorozijas apstrādes realizēšanai nav nepieciešami papildus urbumi automašīnas virsbūvē, grīdā, vai citās detaļās. Pretrūsas materiāls ar augstpiediena palīdzību tiek uzklāts uz visas automašīnas apakšas, iepriekš nosedzot un demontējot detaļas, kuras nav nepieciešams apstrādāt. Automašīnas apakša pēc pirmās apstrādes kārtas tiek noklāta ar aizsargslāni, jeb pretšķembu materiālu. Transportlīdzekļu apstrāde tiek veikta, vadoties pēc ražotāja izstrādātām metodiskām veidlapām, kurās norādīti tehnoloģiskie punkti virsbūves iekšējo paneļu apstrādei.

16

Pretrūsas apstrādes process

1

Pirmais etaps

  • Tiek demonteti paspārņi un nepieciešamās aizsargdetaļas. Tas palīdz piekļūt vietām, kur metāla rūsēšana ir viena no aktīvākajām.

  • Tiek veikta rūpīga auto šasijas mazgāšana, dobumu skalošana.

  • Rūsas tīrīšana un apstrāde pec nepieciešamības, attīrot visas virsmas no netīrumiem, eļļas, sāļiem un rūsas.

2

Otrais etaps

  • Tālākais apstrādes process turpinās tikai tad, kad automašīnas grīda ir pilnībā izžuvusi.

  • Pirms pretkorozijas līdzekļu uzklāšanas ar gaisa spiedienu tiek izpūsti pēdējie netīrumi.

  • Seko motortelpas un vāka apstrāde ar tam speciāli paredzētu vasku.

3

Trešais etaps

  • Dobumos tiek izsmidzināts pretkorozijas aizsarglīdzeklis, kas pārklāj iekšējās metāla virsmas un neļauj rasties rūsai.

  • Transportlidzekļa virsbūves apakša tiek pārklāta ar pretkorozijas aizsarglīdzekli, kas satur alumīnija pūlveri. Tas pasargās virsbūvi no šķembu radītajiem bojājumiem un neļaus rasties rūsai.

Piesaki antikorozijas apstrādi zvanot +371 20373999

Demontēšanas process

Sagatavošana apstrādei

Antikorozijas apstrāde