Dzīve kā cirks! 2019. gada labākais Kurbads autovadītājs – Viesturs Latkovskis!

Ikviena cilvēka dzīvē gan darba lietās, gan privātā dzīvē nereti atgadās situācijas kā cirkā, citam vairāk, citam mazāk. Tāda bija arī šī gada Kurbads grupas uzņēmumu gada balles tēma – Dzīve kā cirks!

Ja pērn ballē tika ieturēta klasiskā stilā – melnās un baltās krāsas saspēle, tad šogad darbinieki varēja realizēt, iespējams, vienu no saviem bērnības sapņiem – kļūt par cirka mākslinieku, klaunu, direktoru, zvēru dresētāju vai vēl vairāk – būt par vienu no cirka dzīvniekiem!

Kad visi viesi bija sanākuši, notika vakara vadītāju Sandas Dejus un Artūra Breidaka pirmais uznāciens, iepazīstoties ar auditoriju un aicinot uzstāties nažu metēju Gabrielu Gotu, kurš demonstrēja aukstasinību un stingru roku, liekot aizturēt elpu ikvienam viesim uz vairākām minūtēm. Pēc Gabriela nažu mešanas performances arī viesi ķērās pie vakariņu nažiem.

Vētrainas ovācijas bija dzirdamas arī pēc vakaru vadītāju izspēlētā skeča ar epizodēm no Sigitas un Renāra Jakobsonu darba dzīves. Bet graciozu performanci veica igauņu gaisa akrobāte Grēte Gross.  

Balles neapšaubāmais epicentrs ir gada labāko darbinieku sumināšana. Kā katru gadu konkurence par labākā šofera titulu ir ļoti sīva, līdz ar to arī uzvara – salda un pelnīta! Par 2019. gada labāko šoferi tiek atzīts Viesturs Latkovskis!

Par gada labāko jauno šoferi tiek kronēts Kristaps Strazdiņš, Kurbads gada darbinieks – Uldis Čalpa, Kurbads kravas auto servisa izcilnieks Mārtiņš Gipters, bet labākais pirmspārdošanas sagatavošanas darbinieks 2019. gadā ir Rolands Gudļevskis. Sveicam!

Gada ballē tika pasniegta arī gada Mērķtiecīgākā šofera konkursa balva, kurā autovadītāji sacenšas pēc noteiktiem kritērijiem. Pirmo vietu pēc rezultātiem ieņēma Jānis Valdovskis, kurš balvā ieguva 3000 EUR sev izvēlētam ceļojumam. Otrajā vietā Guntis Sakovičs ar 2000 EUR balvu, bet godpilnajā trešajā vietā Kaspars Purvēns ar 1000 EUR.

Bet neilgi pirms pusnakts tika apbalvots labākais tērps – skatītāju online balsojumā par nieka tiesu uzvaru izrāva mūsu angļu autovadītājs Džeremijs Gordons Sojers, kurš ne par mata tiesu izskatā un darbībās neatpalika no autentiska cirka klauna. Kad balvas sadalītas, var ļauties arī “Dziļi Violets” spēlētās mūzikas karstajiem ritmiem. Deju grīda tik tiešām dunēja – vecais gads tika kārtīgi aizvadīts, lai sagaidītu jau jauno, metāliskās žurkas gadu!

Paldies vakara vadītājiem, grupai “Dziļi Violets”, pasākuma organizatorei Agnesei Rubertei un visiem, kas bija iesaistīti Kurbads 2019. gada ballē!

Nominanti titulam labākais “Kurbads” autovadītājs 2019. gadā:


– Viesturs Latkovskis

– Oļegs Dovgans


– Jānis Valdovskis

Titulu ieguva Viesturs Latkovskis!

Nominanti titulam labākais “Kurbads” darbinieks 2019. gadā:


– Uldis Čalpa

– Toms Hartmanis


– Māris Purvēns

Titulu ieguva Uldis Čalpa!

Nominanti titulam labākais “Kurbads” kravas automašīnu servisa darbinieks:


– Pāvels Larins

– Mārtiņš Gipters


– Dmitrijs Zavaļņevs


Titulu ieguva Mārtiņš Gipters!

Nominanti titulam Kurbads noliktavas un pirmspārdošanas sagatavošanas labākais darbinieks


– Elvijs Jankovskis


– Rinalds Osis


– Rolands Gudļevskis


Titulu ieguva Rolands Gudļevskis!

Nominanti titulam labākais “Kurbads” jaunais šoferis:


– Kristaps Strazdiņš

– Vitālijs Sergejevs


– Jevgēņijs Gusevs

Titulu ieguva Kristaps Strazdiņš!

Nominanti titulam labākais “DBC autocentrs” darbinieks 2019. gadā:

– Aivars Niparts

– Dāvis Straupe


– Kārlis Bergs


Titulu ieguva Dāvis Straupe!

Nominanti titulam labākais Rumbulas Sporta Centra darbinieks 2019. gadā:


– Patrīcija Pikāne-Čalpa


– Andris Bērziņš


– Renārs Valters


Titulu ieguva Andris Bērziņš!