L
L
O
O
A
A
D
D
I
I
N
N
G
G
auto transporta pārvadāšana
Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image Intro image

Pakalpojumu piedāvājums

Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem rast risinājumus gan standarta situācijās, nodrošinot regularitāti un nemainīgu kvalitāti, gan nestandarta situācijās, piedāvājot individuālus risinājumus.

Kurbads autocentrs

Kurbads autocentrs

Kurbads autocentrs – tā ir vieta, kurā atrodas ne tikai Kurbads automašīnu transporta un loģistikas centrs, bet arī autocentrs, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu.

Daudzveidīgi remontdarbi, auto apkopes un citi pakalpojumi gan vieglajām, gan kravas automašīnām un citiem īpašiem transportlīdzekļiem. Mēs garantējam kvalitatīvu un operatīvu palīdzību.

Image zoom out

Mūsu pakalpojumi

Pretrūsas apstrāde
Pretrūsas apstrāde
Pretrūsas apstrāde

Pretrūsas apstrāde

Pretrūsas apstrāde

Profesionāla auto pretkorozijas apstrāde sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Kurbads piedāvājumā – augstākā līmeņa apstrāde pret rūsu, kā arī pretrūsas profilakses nodrošināšana. 

Piesakiet pretrūsas apstrādi vai profilakses pakalpojumu:

Auto pretrūsas apstrāde

Mēs piedāvājam augstākās klases pretrūsas apstrādi ar Skandināvijas ražotāja "Mercasol" materiāliem un jaunākajām tehnoloģijām savā servisa centrā.

Kurbads ir lielākais autotransporta loģistikas uzņēmums Baltijā, kurš saviem klientiem piedāvā ne tikai automašīnu atgādāt, bet arī veikt profesionālu pretrūsas apstrādi pirmspārdošanas servisa centrā ar "Mercasol" materiāliem un jaunākajām tehnoloģijām.

Pretkorozijas apstrāde tiek veikta vieglajām un apvidus automašīnām, kā arī komerctransportam

Lai veiktu automašīnas ritošās daļas (apakšas) pretrūsas apstrādi, nav nepieciešami papildus urbumi automašīnas virsbūvē, grīdā vai citās detaļās. Izmantojot tehnoloģiskos caurumus (piemeram, sliekšņu iekšpusē - tiek ievadīta speciāla trose, kuru velkot ārā ar 360 grādu dīzi tiek izsmidzināts pirmais pretkorozijas materiāls).

Pārējām auto daļām pretrūsas materiāls ar augstspiediena palīdzību vienmērīgi tiek uzklāts uz visas automašīnas apakšas, iepriekš nosedzot un demontējot detaļas, kuras nav nepieciešams apstrādāt.

Automašīnas apakša pēc pirmās apstrādes kārtas tiek noklāta ar īpaši noturīgu aizsargslāni jeb pretšķembu materiālu. Transportlīdzekļu antikorozijas apstrāde tiek veikta ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām un augstākajiem standartiem, vadoties pēc ražotāja izstrādātajiem metodiskajiem materiāliem, kuros norādīti tehnoloģiskie punkti automašīnas pretrūsas apstrādei.

Kādas priekšrocības sniedz pretkorozijas apstrāde?

 1. Mašīnas apstrāde pret rūsu palīdz ievērojami samazināt turpmākās automašīnas remontdarbu izmaksas. 
 2. Automašīna, kuras konstrukciju skārusi rūsa, ir satiksmē daudz nedrošāka, jo sadursmes gadījumā tā vieglāk deformējas.
 3. Automašīna bez rūsas kalpo ilgāk (gan mehāniski, gan strukturāli).
 4. Rūsa transportlīdzekli padara nepievilcīgu un atstāj vizuāli acīmredzamus bojājumus.
 5. Auto, kas ir apstrādāts pret rūsu, ir ar krietni augstāku pēcpārdošanas vērtību.
 6. Pretkorozijas aizsarglīdzekļis nodrošina arī papildu skaņas izolāciju, braucienu padarot komfortablāku un klusāku.

Pretrūsas apstrādes process

Soli pa solim - kā tiek apstrādāts Jūsu auto:

1. Pirmais etaps
2. Otrais etaps
3. Trešais etaps
4. Ceturtais etaps

Skandināvijas pieredze

Līdzīgi kā Skandināvijā, mēs aicinām auto dīlerus un importētājus veikt šo apstrādi, pirms jaunais auto tiek nodots klientam. Ziemeļvalstīs klimatiskie apstākļi ir ļoti līdzīgi, un lielākā daļa autoražotāju ir atzinuši un akceptējuši veikt "Mercasolpretrūsas apstrādi tieši jaunām automašīnām. 

Klientiem iesakām veikt šo apstrādi uzreiz pēc jaunā auto iegādes, kamēr rūsēšanas process vēl nav sācies, lai dotu maksimālu pretrūsas aizsardzību daudzu gadu garumā.

Garantija 16 gadu garumā

Pretrūsas apstrāde tiek piedāvāta ar 16 gadu garantiju, kas apliecina mūsu pakalpojuma kvalitāti. Lai garantija būtu spēkā visu šo laiku, ir svarīgi ievērot vienu nosacījumu: lai nodrošinātu nepārtrauktu kvalitātes un darbības uzticamību, garantijas apstiprināšana ir jāveic ik pēc 2 gadiem!

Šīs regulāras pārbaudes ļauj laicīgi atklāt un novērst jebkādas iespējamās neregularitātes vai nepilnības, tādējādi nodrošinot, ka pakalpojums vienmēr atbilst augstākajiem standartiem. Pārbaudes ir ātras un neprasīs daudz laika, tomēr tās ir būtiskas, lai jūs varētu bezrūpīgi izmantot pakalpojumu visu garantijas periodu.

Single image

Kāpēc uzticēties Kurbads komandai

Mūsu pieredzējušie speciālisti apstrādi veic, izmantojot augstvērtīgos "Mercasol" materiālus un tehnoloģiju. "Mercasol" uzņēmumam ir teju 100 gadu pieredze, kas savas produkcijas efektīvo iedarbību jau dekādēm pierāda skarbajos Skandināvijas laikapstākļos.

Gala rezultātā automašīna tiek pasargāta no rūsas vairākus gadus, turklāt pirmo pretkorozijas apstrādi veicot auto, kas vēl nav sasniedzis divu gadu vecumu, tiek nodrošināta 16 gadu garantija.

Kāpēc pretrūsas apstrāde ir svarīga?
Cik ilgā laikā tiek veikta pretrūsas apstrāde?
Kad automašīnai vislabāk veikt pretrūsas apstrādi?
Kādas ir aptuvenās pretrūsas apstrādes izmaksas?
Kādām automašīnām Kurbads piedāvā veikt pretrūsas apstrādi?
Korozija Korozija
Auto pulēšana un keramikas apstrāde
Auto pulēšana un keramikas apstrāde
Auto pulēšana un keramikas apstrāde

Auto pulēšana un keramiskais pārklājums

Auto pulēšana un keramikas apstrāde

Laika gaitā uz automašīnu virsbūves mēdz parādīties dažādi mikrobojājumi, kas ietekmē gan to izskatu, gan aizsardzību. Ja vēlaties, lai jūsu automašīna izskatītos gluži kā jauna un būtu pasargāta no dažādu apstākļu ietekmes, esat nonācis pareizajā vietā – Kurbads piedāvājumā atrodama kvalitatīva auto pulēšana un keramiskā pārklājuma uzklāšana.

Kad tiek veikta auto pulēšana un kad – keramikas apstrāde?

Pulējot auto virsbūvi, atjaunojas spīdums un krāsa, novēršot korozijas risku. Savukārt auto lukturu pulēšana nodrošina labāku redzamību.

Lielākoties mašīnas pulēšana un keramiskais pārklājums iet roku rokā, respektīvi, pirms keramikas uzklāšanās transportlīdzekļa virsbūve tiek pulēta. Pulēšanas laikā auto virsbūve atgūst spīdumu un krāsu sākotnējo izskatu, kā arī likvidēti tiek dažādi skrāpējumi un švīkas.

Tas ir svarīgi ne tikai tāpēc, lai auto izskatītos kā jauns – šādi virsbūves bojājumi ļauj daudz ātrāk attīstīties korozijai jeb rūsai. Savukārt auto lukturu pulēšana nodrošina labāku redzamību. 

Taču, ja vēlaties, auto pulēšanu ir iespējams veikt atsevišķi. Keramikas apstrādi gan nevajadzētu veikt bez pulēšanas, jo dažādi virsbūves defekti kļūs vēl pamanāmāki, tos pirms tam rūpīgi neizlīdzinot un neiztīrot.

Auto keramiskais pārklājums – papildus aizsardzībai un nevainojamam izskatam

Auto keramiskais pārklājums automašīnu spēj padarīt gluži kā jaunu, liekot spīdēt un laistīties gluži kā tikko no salona. Tomēr keramikas apstrādei ir arī vairākas citas ļoti būtiskas priekšrocības: 

 1. Automašīnas aizsardzība pret mikrobojājumiem – pateicoties aizsardzības slānim, transportlīdzeklis ir labāk pasargāts pret nelielām švīkām un skrambām. Turklāt, ja pēc keramikas apstrādes automašīnas virsbūvei radies kāds mikrobojājums, keramiku attiecīgajā vietā var izpulēt un pēcāk uzklāt jaunu keramikas slāni.
 2. Krāsas aizsardzība no UV stariem – kā zināms, UV stari negatīvi iedarbojas uz automašīnu krāsu, liekot tai izbalēt. Keramiskais slānis ievērojami palielina krāsas noturību.
 3. Vienkāršāka automašīnas kopšana – pateicoties keramiskajam pārklājumam, automobili visa gada garumā ir vieglāk attīrīt no dubļiem un citiem netīrumiem, ziemā – no sniega un ledus, savukārt vasaras mēnešos – no kukaiņiem.


Jāpiebilst, ka keramiskais pārklājums ir hidrofobs, proti, tas atgrūž ūdeni. Līdz ar to, apstrādājot auto logus, to kopšana būs daudz ērtāka, turklāt uzlabosies redzamība lietainā laikā. 

Keramisko pārklājumu klāj ne tikai automašīnas virsbūvei un logiem, bet arī lukturiem, plastmasas virsmām un detaļām, auto diskiem un riepām, ādas sēdekļiem un virsmām, paklājiem, kā arī auduma virsmām.

Varam secināt, ka auto pulēšana, apvienojot to ar keramiskā slāņa uzklāšanu, ir ļoti efektīvs veids, kā parūpēties par automašīnas izskatu un aizsardzību pret dažādiem nevēlamiem apstākļiem, kā arī ievērojami atvieglot tās kopšanu.

Kurbads Detailing piedāvājumā – keramikas apstrāde ar vairāku gadu garantiju!

Single image

Lai panāktu perfektu rezultātu, mēs izmantojam ražotāja "Gtechniq" produkciju, kas radīta, apvienojot zinātni un inovācijas.

"Kurbads" ir "Gtechniq" akreditēts uzņēmums. Tas nodrošina pieeju specifiskiem materiāliem, kurus citi saloni nevar izmantot, kā arī pakalpojuma kvalitātes garantiju un noturības garantijas sertifikāta izsniegšanu.

Garantijas periodu ietekmē uzklātais keramikas veids, un tas var būt trīs, piecu vai pat deviņu gadu garumā.

Kā kopt un mazgāt auto pēc virsbūves pulēšanas un keramikas apstrādes?
Cik ilgi keramiskais pārklājums kalpo auto virsbūvei?
Vai keramikas pārklājums uzklājams arī uz auto aizsargplēvēm?
Vai ir iespējams izpulēt pilnīgi visas švīkas uz skrambas?
Cik bieži var veikt pilnu automašīnas virsbūves pulēšanu?
Auto pulēšana un keramiskais pārklājums Auto pulēšana un keramiskais pārklājums
Skaņas izolācija
Skaņas izolācija
Skaņas izolācija

Skaņas izolācija – ērtāka pārvietošanās iespēja

Skaņas izolācija

Braucot ar automašīnu, neatņemama braukšanas pieredzes sastāvdaļa ir dažādi trokšņi un skaņas, ko rada transportlīdzekļa riepas, nokrišņi, ceļa segums un apkārtējā satiksme. Ja vēlaties no tām izvairīties, iesakām veikt auto skaņas izolāciju.

Attiecīgais pakalpojums parasti tiek veikts pirms pretkorozijas apstrādes, taču piedāvājam šo pakalpojumu veikt arī atsevišķi. Skaņas izolāciju visbiežāk izvieto riepu arkās, bet veicam arī pilno salona (griestu, grīdas, durvju) izolāciju un auto bagāžnieku izolāciju.

Kādas priekšrocības skaņas izolācija automašīnai piedāvā?

Apvienojumā ar pretkorozijas apstrādi, iespējams panākt vēl efektīvāku rezultātu, jo arī pretkorozijas slānis nodrošina papildus skaņas izolāciju.

 1. Zemāks trokšņu līmenis automašīnā. Skaņas izolācija novērš ārējo troksni.
 2. Labāka audio kvalitāte. Skaņas izolācija samazina troksni un uzlabo skaļruņu darbību. 
 3. Uzlabota energoefektivitāte. Skaņas izolācija uzlabo siltuma uzturēšanu aukstajos mēnešos, samazina degvielas patēriņu, un saglabā vēsumu karstā laikā, taupot degvielu. 
 4. Aizsardzība pret koroziju. Skaņas izolācija samazina ūdens iedarbību uz automašīnu, novēršot korozijas risku.  
Cik izmaksā auto skaņas izolācija?
Kur tiek veikta automašīnas skaņas izolācija, un cik ilgu laiku šis process aizņem?
skaņas izolācija skaņas izolācija
Riepu montāža, balansēšana un uzglabāšana
Riepu montāža, balansēšana un uzglabāšana
Riepu montāža, balansēšana un uzglabāšana

Riepu montāža un uzglabāšana

Riepu montāža, balansēšana un uzglabāšana
Brauc droši pats un neapdraudi citus – veic riepu maiņu laicīgi!

Kurbads detailinga centrā pieejamas jaunākās un drošākās riepu montāžas un balansēšanas iekārtas. Profesionāli un korekti veikts darbs - Tava drošība uz ceļa!

Atceries, ka auto ar ziemas riepām jābūt “apaustam” vēlākais līdz 30. novembrim.

Riepu montāža un balansēšana

 • Darbā izmantojam "HUNTER” riteņu balansēšanas iekārtu, kas ietver unikālo disbalansa kalkulācijas sistēmu “Smart Weight", kas piedāvā veikt ļoti precīzu riteņa balansēšanu ar vienu atsvaru.
 • Riteņu montāžai izmantojam Giuliano S228, kas īpaši piemērots standarta un zema profila riepām, kā arī ietver POWER OUT riepu protektora sistēmu, kas ievērojami paātrina produktivitāti, neliekot ilgi Tev gaidīt gatavu auto .

Riepu uzglabāšana

 • Atstājiet sava auto nesezonas riepu komplektu pie mums un Tev nevajadzēs domāt par to, kur likt riepas.
 • Atrodamies Mazjumpravas ielā 24, Rīgā - brauc pie mums, nomaini riepas un nesezonas komplektu atstāj pie mums!
Single image
Kādas ir aptuvenās riepu montāžas izmaksas?
Kādas ir izmaksas automašīnas nesezonas riepu komplekta uzglabāšanai?
Riepu montāža un uzglabāšana Riepu montāža un uzglabāšana
PPF aizsargplēvju uzklāšana
PPF aizsargplēvju uzklāšana
PPF aizsargplēvju uzklāšana

PPF aizsargplēvju uzklāšana

PPF aizsargplēvju uzklāšana
Pasargā savu auto! Ilgs kalpošanas mūžs un nevainojama aizsardzība.

Auto PPF plēvju aplīmēšana, kas saīsinājumā nozīmē "Paint Protection Film" (krāsas aizsargplēve), ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā aizsargāt automašīnas virsbūvi no ārējiem bojājumiem. Šis process ietver caurspīdīgas, elastīgas plēves uzklāšanu automašīnas virsbūvei.  

Plēve ir izstrādāta tā, lai absorbētu un novērstu skrāpējumus, kā arī citus virspusējus bojājumus, kas var rasties ikdienas lietošanas laikā, piemēram, no akmeņiem, smiltīm un citiem ceļa bīstamajiem faktoriem.

Plēves uzklāšana prasa precizitāti un prasmi, un to veic mūsu Kurbads Detailing komanda. Process sākas ar automašīnas virsbūves rūpīgu attīrīšanu un sagatavošanu, lai nodrošinātu, ka zem plēves nav putekļu vai netīrumu. Tad, izmantojot speciālu šķidrumu, plēve tiek piemērota un izstiepta pār attiecīgajām automašīnas daļām, piemēram, kapotu, spārniem, durvīm un aizmugurējo bamperu. Kad plēve ir piestiprināta, to kārtīgi izlīdzina, lai izvairītos no burbuļiem un grumbām, nodrošinot tās nevainojamu pieguļamību.

PPF plēves lielākais ieguvums ir tās spēja atjaunoties no viegliem skrāpējumiem, pateicoties tās elastīgajām un pašatjaunojošām īpašībām. Turklāt tā nodrošina UV aizsardzību, palīdzot saglabāt automašīnas oriģinālo krāsu no izbalēšanas. Automašīnas īpašniekiem šī aizsardzība nozīmē ne tikai estētisku labumu, bet arī ilgtermiņa ieguldījumu automašīnas vērtības saglabāšanā.

Cik izmaksā PPF plēves uzklāšana?

Cenu ietekmē virkne faktoru – automašīnas izmērs un specifikācija, tās stāvoklis, nepieciešamā apstrāde pirms PPF plēves uzklāšanas u.t.t.

Konkrētu atbildi uz šo jautājumu varēsim sniegt tikai tad, kad būsim redzējuši Jūsu automašīnu klātienē. Sazinies ar mums un piesaki savu auto jau tagad.

Mini pakete
Lite pakete
Standarta pakete
Optimum pakete
Premium pakete
Maximum pakete
PPF aizsargplēvju uzklāšana PPF aizsargplēvju uzklāšana
Automašīnas mazgāšana un tīrīšana
Automašīnas mazgāšana un tīrīšana
Automašīnas mazgāšana un tīrīšana

Automašīnas mazgāšana un tīrīšana

Automašīnas mazgāšana un tīrīšana

Patiešām kvalitatīva automašīnas mazgāšana un tīrīšana nav iespējama bez atbilstoša aprīkojuma un zinošiem speciālistiem. 

Vai esi nolēmis, ka arī Tavam auto ir pienācis laiks saņemt augstākā līmeņa apkopi? Iepazīsties ar daudzveidīgo un profesionālo Kurbads piedāvājumu.

Kādiem transportlīdzekļiem pieejama Kurbads automašīnas mazgāšana un tīrīšana?

Visus mazgāšanas un tīrīšanas pakalpojumus piedāvājam dažādiem transportlīdzekļiem: 

 1. Mazās klases auto (VW Golf, Audi A3...)
 2. Vidējās klases auto (BMW 5. sērija, VW Passat...)
 3. Apvidus auto (Volvo XC90, BMW X5, Ford Raptor...)
 4. Komerctransports (mikroautobusi, kemperi, autobusi, traktori, spectehnika, kravas auto...)
Mūsu plašajās angāra telpās varam sakopt jebkura izmēra transportlīdzekļus - no mazās klases automašīnām līdz lielajiem kravas auto.

Neatkarīgi no tā, kāda veida transportlīdzeklim nepieciešama automašīnas mazgāšana vai tīrīšana - mūsu komanda parūpēsies par to.

Plašs pakalpojumu klāsts

Lai Tava transportlīdzekļa lietošana būtu patīkama un ilgāk kalpotu, ir svarīgi parūpēties par vairākiem aspektiem, sākot ar regulāru virsbūves mazgāšanu un beidzot ar profesionālu salonu tīrīšanu un ozonēšanu. Turklāt rūpes par koptu un tīru spēkratu - ir Tava vizītkarte.

Auto mazgāšana
Auto mazgāšana

Mazgāšanas darbiem izmantojam gan profesionālu augstspiediena mazgāšanu, gan rūpīgu mazgāšanu ar rokām un birsti. Nomazgāt varam ne tikai dažāda veida automašīnas, bet arī spectehniku, kurai ir salīdzinoši sarežģīta uzbūve.

Salona tīrīšana
Salona tīrīšana

Ne mazāk svarīgi ir parūpēties par tīru transportlīdzekļa salonu, lai atrašanās tajā būtu patīkama un komfortabla. Kurbads piedāvājumā ir gan saudzīga automašīnas tīrīšana ar rokām, gan īpaši efektīvi tīrīšanas risinājumi, izmantojot modernāko aprīkojumu un tīrīšanas piederumus.

Salona ķīmiskā tīrīšana
Salona ķīmiskā tīrīšana

Kurbads auto ķīmiskajā tīrīšanā izmanto sertificētus un hipoalerģiskus autoķīmijas materiālus.

Salona ozonēšana
Salona ozonēšana

Salona ozonēšana nodrošina svaigumu, novēršot nepatīkamas smakas un dezinficējot automašīnas salonu no baktērijām un vīrusiem. Ātrs un drošs risinājums veselīgai un tīrai automašīnas videi.

Kā pieteikties pakalpojumiem?
Vai salona ozonēšana nav kaitīga cilvēku veselībai?
Vai auto salona ķīmiskā tīrīšana nav kaitīga cilvēka veselībai?
Kur iespējams saņemt Kurbads automašīnu mazgāšanas un tīrīšanas pakalpojumus?
Kādas ir auto tīrīšanas un mazgāšanas cenas?
Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta
Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta
Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta

Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta

Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta

Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta

Auto uzglabāšana un stāvvieta Rīgā, Mazjumpravas ielā 24, sniedz elastīgas autostāvvietas iespējas gan uz īstermiņa, gan uz ilgtermiņa laiku. Kurbads teritorija ir apsargāta diennakts režīmā, kas nodrošina drošību jūsu transportlīdzeklim, piedāvājot auto uzglabāšanas iespējas gan slēgtās telpas, gan atklātās stāvvietās.

Ar kopējo teritorijas platību 50 000 m², no kuras 40 000 m² ir labiekārtotas teritorijas automašīnu uzglabāšanai, mēs lepojamies ar pietiekami plašām iespējām, lai apmierinātu jebkuras jūsu prasības.

KURBADS DETAILING

AUTO PIRMSPĀRDOŠANAS SAGATAVOŠANA

Mūsu "Kurbads Detailing" servisa centrs (PDI), kas aizņem 730 m², nodrošina papildus pakalpojumus automašīnu sagatavošanā pirms to nodošanas klientiem vai ilgtermiņa uzglabāšanas laikā.

Mēs piedāvājam ne tikai stāvvietu, bet arī pilnu aprūpi jūsu auto stāvokļa uzturēšanai ideālā kārtībā. Mūsu profesionālie darbinieki regulāri pārbauda stāvēšanas laukumā atstātās automašīnas, nodrošinot, ka tās ir drošas un gatavas ceļam jebkurā brīdī.

Viss Tavam ērtībām

Klientu ērtībām mēs piedāvājam individuāli pielāgotus sadarbības nosacījumus. Vai jums nepieciešama stāvvieta uz pāris dienām vai mēnešiem, mēs spēsim atrast risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka katrs klients saņem personīgu un izdevīgu pakalpojumu.

Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta Ilgtermiņa un īstermiņa autostāvvieta
Apdrošināšana
Apdrošināšana
Apdrošināšana

Apdrošināšana

Apdrošināšana

Mēs sniedzam iespēju mūsu klientiem iegādāties papildus kravas apdrošināšanu (CARGO), kas visos gadījumos segs ar kravas bojājumiem saistītos zaudējumus – arī tad, ja kravas bojājums nebūs saistīts ar pārvadātāja atbildību vai arī tas pārsniegs pārvadātāja atbildības limitu. 

Polises pašrisks sastāda 500,- EUR un jāmaksā tikai gadījumos, kad kravas bojājums nebūs saistīts ar pārvadātāja atbildību. Polises cenu katram konkrētajam pārvadājumam aprēķinās mūsu menedžeri.

Papildus apdrošināšana maksimālai drošībai

Katrs starptautiskais pārvadājums, ko veicam, ir apdrošināts ar limitu 1,200,000 € gadā.

Auto transporta kompānijas jeb Pārvadātāja atbildību par bojājumiem starptautiska pārvadājuma laikā nosaka Ženēvas 1956. gada 19. maija Konvencija par kravu starptautisko autopārvadājumu līgumu (CMR).

Mūsu atbildība, kas izriet no šīs konvencijas, katram starptautiskam pārvadājumam, ko veicam, ir apdrošināta ar limitu 1 200 000,- EUR gadā, bet ne vairāk kā 600 000,- EUR par vienu negadījumu. 

Jāņem vērā, ka ne katrs bojājums, kas rodas pārvadājuma laikā uzskatāms par pārvadātāja atbildību CMR konvencijas izpratnē. Piemēram, konvencija paredz, ka Pārvadātājs tiek atbrīvots no atbildības, ja kravas bojājums radies kravas (transportlīdzekļa) īpašību dēļ vai dēļ apstākļiem, no kuriem pārvadātājs nav varējis izvairīties un kuru sekas viņš nebija spējīgs paredzēt un novērst. 

Papildus minētajam CMR konvencija nosaka pārvadātāja atbildības limitu – 8,33 SDR (Speciālās aizņēmuma tiesības), jeb aptuveni 10,- EUR par katru kravas kilogramu. Piemēram, pārvadājot VW Golf ar masu 1205 kg, pārvadātāja atbildība par tā bojājumiem vai pilnīgu bojāeju nepārsniegs 12628,40 EUR.

Atrašanās vieta

Atrašanās vieta

Loģistikas centrs atrodas Rīgā, Rumbulā, Mazjumpravas ielā 24 un tā kopējā platība ir 50 000 m². Servisa centra (PDI) kopējā platība ir 730 m² un labiekārtotas teritorijas automašīnu glabāšanai platība ir 40 000 m².

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir Kurbads autocentra darba laiks?
Vai Kurbads piedāvā arī transportlīdzekļu transportēšanu uz loģistikas centru?
Vai veiktajiem remontdarbiem ir garantija?
Vai transportlīdzeklis jāpaņem uzreiz pēc remonta vai citu darbu paveikšanas?
Kā pieteikt pakalpojumus Kurbads loģistikas centrā?
Kāpēc uzticēties mūsu komandai

Kāpēc uzticēties mūsu komandai

Būtiskākā mūsu priekšrocība ir ļoti plašais pakalpojumu klāsts, kas pieejams vienuviet, kā arī atvieglo un paātrina remontdarbu un citu pakalpojumu veikšanu. Automašīnu atliek vien nogādāt līdz mūsu loģistikas centram un par pārējo mēs parūpēsimies.

Jūs sagaida ne tikai augstākās kvalitātes rezultāts, bet arī draudzīga komunikācija un iespēja saņemt detalizētas konsultācijas. To apstiprina 2016. gadā iegūtais kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts ISO 9001:2015.

01

Laika un naudas ietaupījums

02

Ērti sasniedzama lokācija

03

Strādājam katru dienu

04

Pretimnākoša sadarbība

Uztici savu spēkratu mums - Mēs par to parūpēsimies!

Kurbads piedāvā dažādu automašīnu transportēšanu gan Eiropā, gan ārpus tās, izmantojot atvērto vai slēgto autovedēju. Uzziniet transportēšanas izmaksas!

Image modal

Privātuma politika

1. Ievads

SIA “KURBADS UN KO” turpmāk – Pārzinis), interneta vietnē www.kurbads.lv (turpmāk – Vietne) veic tādu personas datu apstrādi, kuri ir iegūti no datu subjekta – Vietnes lietotāja (turpmāk – Lietotājs).

Pārzinis rūpējas par Lietotāja privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Lietotāju tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem - Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Ņemot vērā minēto, Pārzinis ir izstrādājis šo privātuma politiku, ar mērķi sniegt Lietotājam Regulā paredzēto informāciju. 

Privātuma politika ir attiecināma uz datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā un/vai vidē Lietotājs sniedz personas datus (Vietnē, papīra formātā, klātienē, vai telefoniski).

Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

2. Pārziņa identitāte un kontaktinformācija

Pārzinis ir SIA “KURBADS UN KO", PVN reģ. Nr. LV50003264331. Pārziņa adrese ir Mazjumpravas iela 24, Rīga, LV-1063, mājaslapa – www.kurbads.lv, e-pasts - kurbads@kurbads.lv, tālrunis –  +371 67803311.

3. Personas datu apstrādes nolūki, kā arī apstrādes juridiskais pamats

Ja Lietotājs Pārzinim iesniedz savus personu datus, telefoniski, izmantojot Vietnes kontaktformas, e-pastu vai cita veida pastu, mēs saglabājam un izmantojam šo informāciju, lai izpildītu vai noslēgtu attiecīgu pakalpojumu sniegšanas līgumu, tai skaitā, klienta identificēšanai; līguma sagatavošanai un noslēgšanai; pakalpojumu sniegšanai (līguma saistību izpildei); klientu apkalpošanai; iebildumu izskatīšanai un apstrādei; klientu lojalitātes celšanai; maksājumu un norēķinu administrēšanai; parādu atgūšanai un piedziņai; faktu pierādīšanai, mājaslapas uzturēšanai un darbības uzlabošanai; biznesa plānošanai un analītikai; plānošanai un uzskaitei. Tāpat, mēs šos datus apstrādāsim informācijas sniegšanai valsts pārvaldes iestādēm un operatīvās darbības subjektiem ārējos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.

Datu apstrādes tiesiskais pamati ir līguma noslēgšanai un izpildei, normatīvo aktu izpildei, saskaņā ar Klienta - datu subjekta piekrišanu, mūsu likumīgās (leģitīmās) intereses (piemēram, pārbaudīt Klienta identitāti pirms līguma noslēgšanas; nodrošināt līguma saistību izpildi; analizēt mājaslapas lietojumu darbību, nodrošināt pakalpojumu sniegšanas efektivitāti, utt.

4. Personas datu kategorijas

Personas datu kategorijas – vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta vai pasta adrese, IP adrese, tālruņa numurs, ziņojama vai vēstules saturs, utt.

5. Personas datu saņēmēju kategorijas

Dati tiek izpausti tiem Pārziņa darbiniekiem, kam tie ir nepieciešami tiešo pienākumu veikšanai, lai izpildītu vai noslēgtu attiecīgu pakalpojumu sniegšanas līgumu.

Iegūstot un izmantojot personu datus, mēs daļēji izmantojam ārējo pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, kuri saskaņā ar līgumu stingri ievēro mūsu norādījumus un kurus mēs pirms pakalpojuma izmantošanas un arī turpmāk pastāvīgi kontrolējam.

6. Datu subjektu kategorijas

Datu subjektu kategorijas – Pārziņa esošie, bijušie un potenciālie klienti, kā arī citas personas, kas izsaka vēlmi sazināties ar Pārzini.

7. Datu nodošana ārpus Latvijas

Saņemtos datus nav plānots ārpus Latvijas, Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas, kā arī netiks nodoti nevienai starptautiskai organizācijai. Tai pašā laikā, ņemot vērā, ka Vietne ir saistīta ar Google un Facebook servisiem, Pārzinis nevar garantēt, ka minētie uzņēmumi datus nenodos ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas.

8. Datu glabāšanas ilgums

Mēs apstrādājam un glabājam Lietotāja personas datus, kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datus glabāt.

Pēc tam, kad minētie apstākļi izbeidzas, un ja norādījumos par datu aizsardzību nav minēts citādi, mēs personu datus izdzēšam vēlākais trīs mēnešus pēc tam, kad vairs nav spēkā sākotnējais datu saglabāšanas iemesls, izņemot gadījumus, ja mūsu tiesiskais pienākums ir arī turpmāk saglabāt šos datus (piemēram, bet ne tikai, grāmatvedības uzskaites vai tiesvedības vajadzībām).

9. Datu subjekta piekļuve personas datiem

Datu subjektam ir tiesības mēneša laikā no attiecīga pieprasījuma iesniegšanas dienas saņemt piekļuvi datu subjekta personas datiem.

Lietotājs var iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu rakstveida formā klātienē, Pārziņa juridiskajā adresē (uzrādot personu apliecinošu dokumentu), pa pastu, vai e-pasta veidā, parakstot ar drošu elektronisko parakstu;

Saņemot Lietotāja pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu, Pārzinis pārliecinās par Lietotāja identitāti, izvērtē pieprasījumu un izpilda to saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Lietotājam ir tiesības saņemt normatīvajos aktos noteikto informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi, tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, kā arī pieprasīt Pārzinim veikt to papildināšanu, labošanu vai dzēšanu, apstrādes ierobežošanu vai tiesības iebilst pret apstrādi, ciktāl šīs tiesības nav pretrunā ar datu apstrādes mērķi (līgumu noslēgšana vai izpilde).

Datu subjektam nav tiesību saņemt informāciju, ja šo informāciju aizliegts izpaust saskaņā ar likumu nacionālās drošības, valsts aizsardzības, sabiedrības drošības, krimināltiesību jomā, kā arī nolūkā nodrošināt valsts finanšu intereses nodokļu lietās vai finanšu tirgus dalībnieku uzraudzību un makroekonomisko analīzi.

10. Sīkdatņu apstrāde

Vietnē tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot.

Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.

Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti.

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org

Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Statistikas datiem par Vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie Pārziņa darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Gadījumā ja Pārziņa Vietnē ir paraudzēta foruma vai komentāru iespēja, šādā gadījumā, Vietnē tiek saglabāti IP adrese, kā arī dati, ko norādījis pats apmeklētājs. Sīkdatnes, kas satur šos datus, Jūsu ērtībām (lai nākamreiz nebūtu jāraksta pa jaunu) var tikt saglabātas vienu gadu.


Nodrošina
SĪKDATNES NOSAUKUMS
IZMANTOŠANAS NOLŪKS
UZGLABĀŠANAS ILGUMS
Google Analytics
_ga
Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
2 gadus no izveidošanas
Google Analytics
_gid
Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
24 stundas no izveidošanas
Google Analytics
_gat_UA-39952253-1
Izmanto, lai samazinātu Google reģistrēto datu apjomu, ja ir liels lietotāju skaits tīmekļa vietnē (“Google Universal Analytics” sīkdatne)
1 minūti no izveidošanas

11. Trešo personu tīmekļa vietnes

Mēs, iespējams, sadarbosimies ar trešajām personām, kas ir pilnvaroti ievietot trešo personu sīkdatnes mūsu vietnēs vai mūsu pakalpojumus, lietotnēs un rīkos ar jūsu piekrišanu. Šie pakalpojumu sniedzēji ļauj mums nodrošināt jums labāku, ātrāku un drošāku tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi. Ievērojiet, ka uz trešo personu sīkdatnēm attiecas trešo personu privātuma politika, tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm privātuma politikām.

Vietnē ir uzstādīts rīks "Facebook pixel". Šī rīka izmantošanas mērķis ir satura un reklāmu pielāgošana Facebook lietotājiem. Lai uzzinātu vairāk par Facebook privātuma politiku, noklikšķinot šeit https://www.facebook.com/about/privacy/. Tāpat jūs varat izmainīt reklāmas iestatījumus savā Facebook profilā.

12. Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei

Datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei (Datu valsts inspekcijai). Dokumentus Datu valsts inspekcijā pieņem, izmantojot pastu, elektronisko pastu (ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus), kā arī tos var atstāt Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā, 1.stāva pastkastē. Datu valsts inspekcija pieņem elektroniskā pasta sūtījumus, kas saņemti uz elektroniskā pasta adresi info@dvi.gov.lv.

13. Privātuma politikas spēkā esamība

Mēs paturam tiesības laiku pa laikam izmainīt un papildināt šīs privātuma politikas saturu, lai precizētu aprakstu tam, kā mēs apstrādājam jūsu datus.

Ņemot vērā minēto, aicinām regulāri pārskatīt šo privātuma politiku, lai Jūs būtu lietas kursā par Jūsu personas datu apstrādi Vietnē.