Kas jāzina par auto pirmspārdošanas sagatavošanu un kāpēc to darīt Kurbadā?

Ikvienam no mums zināms teiciens, ka automašīnas īpašnieks ir priecīgs divas reizes – auto nopērkot un to pārdodot. Droši varam teikt, ka pie mums cilvēki bieži ir priecīgāki kā citur, jo Kurbada teritorijā teju  ik dienu nonāk tikko ievestās automašīnas, ko laimīgi sagaida jaunie īpašnieki. Taču, ko darīt, ja auto jums ir labi kalpojis un to vēlaties pārdot pēc iespējas izdevīgāk?

Atbilde ir vienkārša – uzticiet auto pirmspārdošanas sagatavošanu mums. Kurbada servisa centrā strādā pieredzējuši speciālisti, kuri veic gan standarta, gan padziļināto transportlīdzekļu tīrīšanu un mazgāšanu. Pie mums tiek mazgātas un pārdošanai sagatavotas gan vieglās automašīnas, gan lielgabarīta transportlīdzekļi – kravas automašīnas, traktori, vilcēji, puspiekabes, autobusi un jebkura cita komerctehnika.

 

Ko mēs piedāvājam?

Sakopjam jūsu tehniku, atbrīvojam no netīrības un paaugstinām vērtību, uzlabojot tās izskatu! Mēs spējam sagatavot jūsu komerctransportu izstādei, pārdošanai vai ikdienas lietošanai. Atkarībā no nepieciešamības un klientu vēlmēm – veicam daļēju vai pilnu salona ķīmisko tīrīšanu. Tāpat piedāvājam arī virsbūves vizuālo uzlabošanu un atjaunošanu – pulēšanu, vaskošanu un profilaksi ar profesionālu auto kosmētiku virsbūvei un plastmasas detaļām. Piedāvājam riepu kondicioniera uzklāšanu, kas tām fotogrāfijās piešķirs mirdzošu spīdumu.

Trakstortehnikas mazgāšana

 

Kā tas notiek?

Pēc skaisto un spīdīgo automašīnu fotogrāfijām mūsu sociālajos tīklos varētu šķist, ka Kurbada komandā strādā mākslinieku komanda, kas ar smalkām otiņām un maigām švammītēm sapucē jūsu iemīļotos auto. Daļēji tā tas arī ir, taču pašā procesa sākumā jebkurš auto un it īpaši smagā tehnika ir tā, kas jāatbrīvo no vēstures pēdām un darba rievām. Šim darbam mēs izmantojam kvalificētus augstpiediena mazgātājus un dažādas skābi saturošas ķīmijas, lai attīrītu diskus, virsbūvi un motora telpu no netīrumiem un tehniskajiem šķidrumiem. Mazgāšanas darba procesā tiek izmantotas profesionālas eļļas un bitumu šķīdinošas ķīmijas, lai attīrītu auto piekari un virsbūvi no visa tā, kas laika gaitā saķēries tehniku lietojot.

Kad tas ir izdarīts – jāķeras pie auto tīrīšanas un sīko detaļu uzlabošanas. Griestu un krēslu tīrīšanai tiek izmantota īpaša auduma ķīmija, ko iestrādā ar pneimo tīrīšanas pistoli “Tornador” un slapjo putekļu sūcēju. Pēc salona mazgāšanas tiek izmantots speciāls žāvētājs, lai krēsli un griesti būtu sausi, kā arī neveidotos plankumi. Ja tehnika tikusi lietota darba vajadzībām – to pavisam noteikti iztīrīt ar parasto putekļusūcēju mājas apstākļos būs teju neiespējami. Savukārt autobusiem piedāvājam arī ātro salonu tīrīšanu un profilaksi!

Salona tīrīšana

 

Lai arī cik vīrišķīga un brutāla varētu šķist auto mazgāšana – pati tīrīšana tāda nepavisam nav. Lai sakoptu jebkuru auto līdz sīkākajām detaļām – nepieciešama precizitāte un zināšanas kā to paveikt. Tas tiek darīts ar speciālām otiņām un dažādiem ķīmiskiem sajaukumiem, kas attīra pat šaurākās šķirbiņas, spējot notīrīt un atjaunot dažādas sīkas detaļas, kas vizuāli ir novecojušas.

Kāpēc tas nepieciešams un nedarīt to pašam?

Pirmkārt, jau jāņem vērā, ka darot to pašam tas varētu būt daudz sarežģītāks, laikietilpīgāks un ķēpīgāks process, jo ne visiem ir pieejama nepieciešamā aparatūra. Pie tam, ja auto ticis lietots kā komerctransports – tā tīrība un vizuālais stāvoklis bieži vien ticis atstāts novārtā, ko izlabot ar vienu tīrīšanas reizi būs grūti.

Bieži vien sludinājumu portālos tiek ievietoti sludinājumi, kur tehnika vizuāli izskatās nokalpojusi, lai arī tehniski vēl varbūt pat savos labākajos gados. Taču mūsdienu pircējs, kas pieradis pie skaistām bildēm dažādās, mūsdienīgās aplikācijās, ir prasīgs un tādu tehniku pirkt par augstāku cenu nevēlēsies. Ikviens sevi cienošs auto mīlis rūpējas, lai viņa auto izskatās lieliski, tāpēc arī iegādājoties tam pievērsīs lielāku uzmanību. Lai arī mēģinot nosist cenu teiks, ka tas nav būtiski – nevarēs noliegt, ka darboties un klausīties mīļāko radio tīrā kabīnē, kas smaržo pēc jauniem paklājiņiem ir daudz patīkāmām kā piesmēķētā un sasmērētā.

Sazinies ar mums!

Vērsies pie Kurbada komandas, ja vēlies, lai mēs sakopjam tavu auto pirms pārdošanas! Piesaki  pilnu vai daļēju salona ķīmisko tīrīšanu. Mūsu aroda meistari parūpēsies, lai, ievietojot fotogrāfijas sludinājumu portālos, tieši tu saņemtu visvairāk skatījumu un transportu varētu pārdot pēc iespējas izdevīgāk.

Zvaniet mums +371 67803311 vai piesakieties e-pastā kurbads@kurbads.lv