ULDIS FREIBERGS IZCĪNA 2.VIETU NOSLĒDZOŠAJĀ NACIONĀLĀ KAUSA POSMĀ

 

10. oktobrī Madonas MX park “Smeceres Sils“ norisinājās noslēdzošais Nacionālā kausa posms motokrosā.

Saistītie raksti:

Svētdiena motokrosa cienītājiem bija izdevusies! Pasākums pulcēja 201 motokrosa braucējus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kurbads atbalstītais sportists Uldis līdz šim nebija piedalījies visos Nacionālā kausa posmos, jo paralēli norisinājās augstākas raudzes sacensības, kurās dalība bija primāra. Šī bija Uldim pēdējā sezona, startējot ar 125 kubikcentimetru motociklu, pirms pārkāpšanas uz lielākas kubatūras mocii. Par kopvērtējma punktiem šajās sacensībās varēja nedomāt, nepilni aizvdītās sezonas dēļ. Tāpēc šis posms tika izmantots, lai sāktu gatavoties jau nākamajai sezonai.

 

 

Smeceres Sils ir zināma ar stāvām nogāzēm un strauji mainīgu reljefu, kas padara braucienus baudāmus gan sportistiem, gan skatītājiem. Un arī šajā reizē trase bija sagatavota augstākajā līmenī! Uldis startēja MX PRO ieskaitē, braucienus aizvadot kopā ar MX A klases baucējiem. Gatavojoties nākamajai sezonai, šajās sacīkstēs braucieni tika veikti ar 250 kubikcentimetru motociklu. Lai gan konkurentu skaits PRO grupā nebija kupls, tomēr braucieni bija sīvi un cīņa neizpalika.

 

 

Uldis braucienos ierindojās trešajā un otrajā pozīcijā, kas kopvērtējumā ļāva kāpt uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

 

16.oktobrī mototrasē “Pīlsblīdene” norisināsies noslēdzošais posms Latvijas amatieru Čempionātā un šīs būs arī sezonas noslēdzošās sacensības Latvijā.