Vakance: Kravas automašīnas vadītājs

Pie mums Tu apgūsi visas nepieciešamās zināšanas autovedēja vadīšanā, iekarosi ceļus maršrutos Latvijā, Baltijā un Eiropā, brauksi ar modernāko Volvo, Mercedes-Benz un Kaessbohrer tehniku, saņemsi Eiropas līmeņa atalgojumu, izmaksātu vienmēr laikā!

Mēs, KURBADS un KO – profesionāla, mērķtiecīga un radoša komanda – savu divdesmit gadu laikā iegūto pieredzi un līdera vietu nozarē izmantosim, lai nodrošinātu servisu 24h diennaktī, saplānotu pārdomātus maršrutus vienmēr laikā, nodrošinātu lielisku darba apstākļus un iespēju paaugstināt savu kvalifikāciju, kopīgi atpūstos jaudīgos pasākumos vairākas reizes gadā! Svētku dienās — gan dzimšanas dienās, gan gada jubilejās dāvināsim dažādas, vērtīgas dāvanas un rūpēsimies, lai ir prieks strādāt!

No Tevis sagaidām iepriekšēju pieredzi darbā ar kravas automāšīnām, labu izpratni par to darbības principiem. Tev jābūt ļoti augstai atbildības sajūtai par uzticētajiem uzdevumiem un mantu. Tāpat sagaidām labas saskarsmes prasmes un spēju sadarboties ar klientiem, partneriem un komandas biedriem.

Gaidām pieteikumus ar CE kategorijas autovadītāja apliecību un 95. kodu.

Sūti savu CV uz e-pastu sintija.berzina@kurbads.lv vai zvani pa tālr. +371 22 368 141.

Katru pieteikumu izvērtējam individuāli, kā arī veiksim iekšējo apmācību, kas saistīta ar autovedēju specifiku.