Kāpēc vajadzīga auto virsbūves pulēšana?

Auto ekspluatācijas gaitā uz tā virsbūves parādās dažādi lielāki un mazāki skrāpējumi, švīkas un noberzumi. Kopumā visi šie defekti bojā automašīnas vizuālo skatu, kā arī ar laiku daudz vieglāk veidojas rūsa. Veicot auto virsbūves pulēšanu ir iespējams likvidēt kā mazas un vispusīgas, tā dziļākas skrāpējumu vietas.

Auto virsbūves pulēšana atgriež arī auto krāsu toņu piesātinātību un spīdumu. Tieši pēc auto virsbūves pulēšanas automašīna iegūst svaigu, skaistu vizuālo izskatu, kas līdzinās jaunai automašīnai no salona.

   

Virsbūves keramiskais pārklājums.

Ievēro ko, ka keramiskais pārklājums neaizpilda skrāpējumus, noberzumus auto krāsas virskārtā. Visi šāda veida auto virsbūves defekti ir jānovērš pirms keramikas pārklājuma uzklāšanas, citādi tie tieši tiks izcelti. Tātad pirms keramiskā pārklājuma uzklāšanas ir jāveic auto virsbūves pulēšana – defektu izlīdzināšanai un dziļai attīrīšanai.

Keramiskais pārklājums ir ķīmiska viela, ķīmisku elementu savienojums, kas tiek uzklāts uz auto virsbūves plānā kārtā un tai sacietējot, tā rada vērtīgu aizsargkārtu jeb barjeru. Pārklājums sastāv no ļoti mazām daļiņām, kas aizpilda vismazākos nelīdzenumus uz auto virsmas. Tā aizsargā auto krāsojumu no ūdens nosēdumiem, dažādiem ķīmiskajiem netīrumiem, neļaujot tam nonākt līdz auto krāsai. Kā arī pēc keramiskā pārklājuma uzklāšanas auto virsbūve iegūs iztiktu mirdzumu un to būs daudz vieglāk kopt.

Izmantojam Gtechniq materiālus, kas veido ārkārtīgi izturīgu, slidenu un spīdīgu keramikas slāni, kas ķīmiski pielīp auto virsmai.

 

Keramiskā pārklājuma plusi:

 • Tas atgrūž ūdeni;
 • Ir paaugstināta aizsardzība pret uv starojumu – krāsas ilgāka noturība neizbalēšana;
 • Izteikts auto virsbūves mirdzums un kopts skats – auto kā no salona;
 • Ilgstošs efekts;
 • Vieglāka auto virsbūves kopšana – vieglāk attīrīt auto no netīrumiem, dubļiem, vasaras periodā arī no kukaiņiem;
 • Ziemas periodā, sala laikā vieglāk attīrīt auto no sniega un ledus. Ledus nepiesals pie auto virsbūves, līdz ar to nav nepieciešams skrāpējot tīrīt auto, kas savukārt bojā auto virsbūves pārklājumu.

     

Auto stiklu keramikas pārklājums.

Īpaši rudenī un ziemā, kad ir daudz nokrišņu, ir vērts apdomāt automašīnas logu pārklāšanu ar keramiku. Jo sliktāki ir ceļa un laika apstākļi, jo vairāk vadītājam jābūt vērstam un uzmanīgam savā braukšanā. Logu keramiskais pārklājums atgrūž ūdeni un netīrumus no stikla virsmas. Tas sniedz nenovērtējamu palīdzību lietainos vai nakts apstākļos, kad redzamība jau tā ir apgrūtinātāja, un vadītājs var daudz ātrāk pamanīs šķēršļus vai briesmas.

 

Kā palīdz keramiskais pārklājums?

 • Ūdens atgrūšana – daudz labāka redzamība braucot mitrā, lietainā, tumšā laikā. Keramiskais pārklājums atgrūž ūdens pilienus, tādējādi iegūsiet ļoti labu redzamību, kas tiešā veidā padara jūsu braukšanu drošu. Kā arī variet pat aizmirst par logu vējstiklu mazgājamo šķidrumu;
 • Netīrumu, dubļu atgrūšana;
 • Vieglāka logu kopšana – daudz vieglāk attīrīt logus no netīrumiem, dubļiem, vasaras periodā no kukaiņiem;
 • Sala laikā daudz vieglāk attīrīt logus no sniega un ledus. Ledus nepiesals pie logiem, līdz ar to nav nepieciešams skrāpējot attīrīt logus, kas savukārt bojā logu virskārtu. Pietiek vienkārši ar birsti logus notīrīt.

Izmantojam Gyeon Quartz Q² view materiālu, kas saglabājas uz intensīvi izmantotā vējstikla līdz 12 mēnešiem, tajā pašā laikā nodrošinot nemainīgu ūdens atgrūšanu. Uz sānu logiem tas var darboties līdz pat 36 mēnešiem. Strādājam arī ar Gtechniq keramikas pārklājuma materiāliem.

 

Disku keramika = disku aizsardzība!

Savā darbā izmantojam Gtechniq – C5 Wheel Armour materiālus, kuru pārklājums:

 • atgrūž bremžu putekļu nosēdumus un piesārņojumu, līdz ar to atvieglo disku kopšanu.
 • Ziemā diski neapsalst un mazāk aplīp ar sniegu.
 • Pārklājums izturēs ļoti augstu temperatūru, tāpēc to var arī izmantot uz bremžu suportiem un izplūdes uzgaļiem.
 • Pārklājums ar izcilu izturību līdz pat 2 gadiem.

   

Zvani un piesaki laiku savas auto tehnikas apstrādei un brauc droši!
Tel.: +371 20 373 999