Vieglo auto piegāde no Eiropas

Jūsu auto transportēšana no Eiropas, ASV vai NVS uz jūsu izvēlētu vietu.

Image

Auto transportēšana no Eiropas, ASV vai NVS uz jūsu izvēlētu vietu.

Kurbads sniedz profesionālus auto transportēšanas pakalpojumus vieglo auto piegādei ar specializētu autovedēju. Atkarībā no klienta vēlmēm un pārvadājuma specifikas piedāvājam auto transportēšanu ar vaļēja vai slēgta tipa autovedēju. Mūsu spēkos ir operatīvi un droši atvest auto no Vācijas, Beļģijas, Nīderlandes, Itālijas, Francijas, Šveices, Austrijas, Polijas un citām Eiropas Savienības valstīm uz Latviju, Lietuvu, Igauniju, Skandināviju vai jebkuru citu jūsu izvēlētu galamērķi.

Image

Esam specializējušies arī luksusa auto, sporta auto vai retro auto transportēšanā. Papildus, vajadzības gadījumā, nodrošinām tehniski neejošu vai avarējušu transportlīdzekļu atgādāšanu uz Latviju tālākai restaurācijai vai remontam. Kurbads loģistikas speciālisti jums operatīvi sniegs individuālu piedāvājumu, precīzi aprēķinot, cik maksā jūsu auto atvešana no uzkraušanas vietas līdz jūsu norādītai adresei.

Image

Kurbads sniegtie automašīnu transportēšanas pakalpojumi

Vieglo auto transports no Eiropas – auto piegāde no dīleru centriem, ražotāja vai izsoļu namiem Eiropā uz jūsu norādīto galamērķi jums ērtā laikā un vietā! Auto uzstādīšana uz auto pacēlāja saņemšanas vietā, apdrošināšana transportēšanas laikā, īstermiņa vai ilgtermiņa uzglabāšana apsargātā stāvlaukumā un auto reģistrēšana Latvijā.

auto piegāde
uz norādīto galamērķi
auto apdrošināšana
transportēšanas laikā
auto uzglabāšana
apsargātā stāvlaukumā
auto reģistrēšana Latvijā

Ar kādu tehniku tiek transportēta jūsu automašīna?

Kurbads piedāvā izvēlēties vienu no diviem specializētiem transportlīdzekļu piegādes veidiem - ar vaļēja vai slēgta tipa autovedēju. Vaļēja autovedēja tipa gadījumā jūsu automašīna tiek transportēta kā daļa no kravas, taču nepieciešamības gadījumā piedāvājam arī individuālus risinājumus. Izvēloties vaļēja tipa pārvadājumu jārēķinās, ka auto ir pakļauts ārējiem dabas faktoriem, tādēļ gadījumā, ja jūsu auto ir ekskluzīvs, sporta, retro vai kolekcijas auto, Kurbads piedāvā arī automašīnas transportēšanu uz Latviju ar slēgtā tipa autovedēju. Šādā droša auto transportēšanas gadījumā, jūsu automašīna tiek pasargāta no ārējās vides iedarbības. Mašīnai neskādēs lietus, sniegs vai vējš, kā arī tā tiks pasargāta no apkārtējiem skatieniem. Tāpat, ja jūsu auto ir bojāts, pēc avārijas vai daļēji rekonstruēts, Kurbads iesaka auto atvešanu slēgtā piekabē. Šāds auto transporta pakalpojums ir tikai nedaudz dārgāks, nekā tradicionāla auto trasnportēšana ar vaļējo platformu, taču jūsu automašīna būs kontrolētā vidē un drošībā. Kurbads sniegtais pakalpojums ir drošs un ērts. Mūsu kvalitātes standarti parūpēsies, lai jūsu automašīna ierastos galamērķī identiskā stāvoklī kā tā tiek nodota mums saņemšanas vietā.

Image

No kādām valstīm Kurbads nodrošina auto atvešanu?

Populārākie maršruti, ko Kurbads veic savu klientu uzdevumā, transportējot mašīnu, ir auto atvešana no Vācijas, Beļģijas, Nīderlandes, Itālijas, Francijas, Šveices, Austrijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas vai Somijas. Katram klientam nodrošināsim individuālu pieeju un individuālu piedāvājumu, precīzi aprēķinot, cik izmaksās auto atvešana no jūsu izvēlētās vietas uz Latviju vai jebkuru citu galamērķi. Tostarp, mēs nodrošinām auto piegādi arī no eksotiskākām vietām kā piemēram ASV, Vidusjūras valstīm vai pat Turcijas. Jūsu auto droša atgādāšana ir mūsu misija!

Image

Kāpēc atvest auto no Eiropas uzticēt tieši Kurbads?

Kurbads pamatnodarbošanās ir vieglo automašīnu pārvadājumi, ko uzņēmums sniedz jau 30 gadus. Kurbads iemieso daudzu gadu garumā uzkrātu auto transportēšanas pieredzi, darbu veicot atbildīgiem auto vadītājiem ar ilggadēju pieredzi. Kurbads garantē pasūtījuma pieņemšanu un nodošanu gan Latvijas teritorijā, gan transportējot starptautiski, atbilstoši klientu vēlmēm. Kurbads rīcībā ir jaunākās paaudzes specializēts auto vedēju iekārtu transports un kompetenti autovadītāji, kas nodrošina rūpīgu auto uzkraušanu, drošu auto transportu ceļā un nodošanu jums ērtā laikā un vietā. Esam lepni, ka jau 2010. gadā Kurbads ir saņēmis kvalitātes sistēmas sertifikātu, garantējot mūsu klientiem labāko servisu un apkalpošanu, ko pierāda arī 2016. gadā saņemtais ISO 9001:2015 sertifikāts. Kurbads parūpēsies, lai jūs ietaupītu savu laiku un raizes. Mūsu klienti mums uzticas jau teju 30 gadus.

Image

Kā tiek aprēķināta auto piegādes cena?

Lai aprēķinātu izmaksas, auto transportam no, piemēram, Vācijas vai Itālijas uz Latviju, ir jāzina tik vien kā auto saņemšanas punkts Eiropā, auto piegādes vieta Latvijā un auto modelis.
Ja esat izlēmis iegādāties jaunu vai lietotu auto no Vācijas, mēs aicinām Jūs sazināties ar Kurbads un Ko speciālistiem, lai saņemtu individuālu cenas piedāvājumu. Mūsu speciālisti jums ātri sagatavos piedāvājumu, cik maksās atvest jūsu auto, tajā skaitā konsultēs par iespējamiem saistītiem procesiem, nepieciešamiem dokumentiem, kā arī nepieciešamības gadījumā piedāvās papildus auto transportēšanas apdrošināšanu.

Image